Cлова подяки у прозі, українською мовою

Зібрали велику кількість класних сучасних слів подяки своїми словами, у прозі. Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Словами мені не передати, всю вдячність за увагу, участь і розуміння!

Спасибі, мої дорогі, за такі теплі і щирі вітання. Ви навіть не уявляєте, наскільки мені приємно і важливо чути їх саме від Вас. Спасибі, що поділяєте зі мною це свято, цю радість і неймовірно позитивні емоції. Мені дуже дорого ваша увага і турбота.

Слів в світі недостатньо, щоб подякувати за все зусилля з твого боку.

Немає нічого кращого, ніж мати такого друга і товариша за спиною, як ти.

Складно підібрати правильні слова, щоб висловити всю вдячність за спільну роботу. Трудитися пліч-о-пліч, обмінюватися думками, поглядами, ділитися думками – це здорово. Як колезі немає Вам ціни. Але і як особистість, як людина Ви прекрасні. Дякую за тісну співпрацю. Хочеться сподіватися на подальші цікаві проекти, над якими будемо знову працювати разом.

Твоя щедрість не повинна залишитися непоміченою. Я буду всім говорити, що ти приголомшливий друг і людина.

Твоєї щедрості немає меж. Дякую за прекрасний подарунок.

сердечнодякую вам за те, що підтримали мене в складний момент і допомогли вийти з важкої ситуації! Спасибі, що такі чуйні люди, як ви, зустрічаються на світлі. Ваша душевна сила, щедрість духу і мудре слово були мені дуже потрібні! Щиро бажаю вам любові і удачі, багато радісних, яскравих подарунків від життя, будьте здорові і щасливі до 100 років!

Що можна сказати замість «спасибі»? Я цього ніколи не забуду. У мене немає слів.

Ви прикрашаєте моє життя, друзі! Я так рада, що ми зустрілися одного разу.

Велике спасибі, що ви даруєте мені прекрасний настрій! Удачі вам. Всіх земних благ !!!

Дякую за своєчасну, якісну роботу і впевнений професійний підхід до вирішення завдання. Завдяки вашій працелюбності та ретельності результат виявився найкращим і перевершив всі очікування. Приємно мати справу з таким фахівцем!

Послуга, надана тобою, неоціненна. Слів подяки тут мало. Ось тобі презент.

Деякі речі залишаються в нашому серці назавжди. Ця допомога, надана тобою, буде в моєму серці.

Щиро хочу висловити подяку за все. Велике спасибі за розуміння, надану допомогу і підтримку. Нехай ангел-охоронець береже такого доброго і чуйну людину, нехай життя буде щасливим і неодмінно нехай буде міцним здоров’я. Ще раз виличезне Дякую!