Оригінальні компліменти жінці у прозі

Зібрали велику кількість класних найкращих компліментів жінці своїми словами, у прозі. Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Мої очі бачать, наскільки ти зовні красива. Але моє серце відчуває, як ти прекрасна всередині.

Ти прекрасна у всьому, але найбільше мені подобаються очі – вони магічним чином керують моїм розумом.

Кохана, ти – мій пухнастий кошенятко і благородна левиця, ти – ніжна ромашка і колючий троянда, ти – легкий вітерець і стрімкий ураган, ти – мерехтлива зірочка і пекучу сонячний промінь. Люблю тебе таку: постійну і різну, веселу і сумну, чудову і п’янку, і найпрекраснішу на всьому білому світі!

Поблизу є аеропорт або це просто моє серце злітає при вигляді таких очей?

Ти необхідна мені, як кисень, ковток води, цілющий сон. Ти мій наркотик, моє щастя, незамінна ніким любов.

Розум і краса несумісні – але ти виняток з правил.

Ти самий екзотичний квітка!

Я не хотів би жити, ніж жити без твоєї любові.

Кожен момент з тобою, як сон, я не хочу прокидатися.

Ти до неможливості красива і чарівна, чарівна і приваблива!

Твій ніжний і трохи хитрий погляд змусив серце бушувати, а руки – тремтіти.

Людина-зірка надії, людина сонячної посмішки, людина прекрасних думок, людина досконалої краси, чистої доброти, чуйного серця, ця людина – ти.

Поруч з тобою хочеться співати і радіти життю, усміхатися і творити добрі справи. Ти – прекрасний чоловічок, який прикрашає цей світ.

Ти прекрасніше найкрасивішого квітки, ти мій світло у віконці, моя мрія. Я захоплююся тобою кожну хвилину. Твоя посмішка, твої ніжні очі, твій дзвінкий сміх чарують мене. Все мені подобається в тобі. Я люблю тебе, і моя любов безмежна. Нехай кожен день приносить тобі радість, нехай всі мрії твої неодмінно збудуться. Бажаю бути тобі завжди такою ніжною, милою, красивою, життєрадісною. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла, нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом для тебе.

Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного – добра, оригінальна, улюблена – і це все ти …

На красу твого обличчя і досконалість тіла не можу надивитися, твої бездонні очі надихають на створення романтичних віршів, природна доброта і чуйність вражають своїм розмахом, особливо в цьому жорсткому світі, де далеко не кожен допоможе повз поспішає людині, не кажучи вже про тварин.