Оригінальні компліменти чоловіку у прозі

Зібрали велику кількість класних красивих компліментів чоловіку українською мовою. Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Ти найбажаніший!

Ти – хлопець честі і гордості, ти – еталон чоловічої краси і сили, ти – не актор, не співець, не модель з глянцевих обкладинок, ти набагато крутіше і цікавіше, адже твоя посмішка сяє яскравіше голлівудської, твої очі притягують, як магніт, твій образ тягне за собою в світ фантазій і насолоди.

Ти бездоганний у всьому!

Вітання. Це я – твоє повідомлення. Люблю тебе.

Ти мій КОТИК: Гарний, Сліпучий, Тлумачний, Цікавий, Класний!

Як добре, що в цьому світі є такий сміливий і відважний, розумний і красивий, веселий і впевнений, добра і чуйна, цілеспрямований і жвавий хлопець, як ти. Ти знаєш, як домогтися успіху, ти можеш гордо ширяти на висоті своєї мрії і впевнено крокувати по дорозі до своєї мети. І я бажаю, щоб такого чудового хлопця завжди посміхалася фортуна.

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Мої співробітниці (однокурсниці) не можуть відвести очей від тебе, коли бачать нас разом.

Ти дуже класний, просто нереальний! Я щаслива, що ти поруч зі мною – найкращий з чоловіків.

Твоїй посмішці можна тільки позаздрити. Воістину королівська!

Твоя променистість мене засліплює і змушує радіти!

Дбайливий сім’янин, якого всі люблять і поважають.

Ти знаєш, я ціную в тобі не скільки красу, скільки глибокий внутрішній світ! А цим, повір мені, багатий не кожен чоловік!

Поруч з таким сильним чоловіком, як ти, можна дозволити собі бути маленьким кошеням. Він з легкістю захистить тебе від будь-яких неприємностей.

Ти такий молодець! Справляєшся з будь-яким завданням з неймовірною легкістю. Тобі підвладна будь-яка робота. Як мені пощастило з тобою!

Ти самий чесний, вірний, добрий, уважний і відважний, з тобою ніколи не пропадеш, коли ти поруч, на душі так спокійно і легко. Ти справжній чоловік!

Мені подобається, що у тебе немає ні краплі облуди, ти не намагаєшся виставляти себе за ту людину, яким не є. (Рекомендуємо прочитати статтю про якості справжнього чоловіка, які хочуть бачити жінки.)

З тобою не страшні ніякі труднощі!

Навіть в найсіріший день ти можеш створити приємну атмосферу.

Ти дуже милий і чарівний!

Компліменти чоловіку своїми словами

Зробити комплімент чоловіку у прозі

Мене захоплює, як у тебе виходить (якесь вміння чоловіки).