Компліменти жінці своїми словами

Зібрали велику кількість класних компліментів жінці . Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Безсумнівно, ти народилася тільки для того, щоб дарувати красу цього світу!

У тебе очі сьогодні, як дві зірки першої величини. Осліпнути можна.

Це плаття так дивно підкреслює твою фігуру.

Ти могла б бути великою художницею, талановитим письменником, тонким поетом або чуттєвим композитором, але ти вирішила стати найкращою жінкою.

Ти для мене справжня нитка зірочка, ти – все, що мені потрібно.

Ти талановитий, чудова людина, гідний поваги і навіть наслідування. Висловлюю тобі свій «респект», ти вмієш тримати обіцянки!

Проти краси твоїх очей і сили твого погляду не встоїть жоден чоловік.

Красивіше тебе може бути тільки твоя дочка!

Ти – мрія, яка стала реальністю. Твоя неземна краса позбавила мене розуму, моє серце належить тобі.

Я знаю одного дивного людини, яку людину неймовірною харизми, справжнього таланту, відкритої душі, чуйного серця, чарівного погляду, променистою посмішки. І знаєш, хто це? Це ти!

Ти самий екзотичний квітка!

Ось дивлюся на тебе сьогодні і помічаю, що ти приємно змінилася. Гарне плаття, нова зачіска, приємна посмішка. Ти прямо сіяєш вся від щастя. Що сказати, ти і раніше була такою, але сьогодні особливо. Сподіваюся, що твоє життєрадісний настрій буде весь час з тобою.

Я вважаю, що твоя краса гідна золотої корони!

Ти найдобріша, наймиліша, найкрасивіша дівчина на світі. Я називаю тебе своїм ангелом – охоронцем. Кожен день, проведений з тобою, дарує мені натхнення, Ти гідна похвали і захоплення. З кожним днем ​​я люблю тебе все сильніше і крпче. Ти саме дорого, що у мене є. Я хочу прожити з тобою все життя, і зроблю тебе найщасливішою дівчиною на світі. Навіть при самих коротеньких розставання я сумую за тобою. Мені сумно, коли немає тебе зі мною поряд. Будь завжди улюбленою, бажаною, і найкрасивішою.

Не хочу навіть моргати, щоб не пропустити і секунди, спостерігаючи за твоїми гарними рисами!

Я готовий побудувати тобі палац і приміряти туфельку, з надією що ти повіриш в мою казку!

Про таку красуню, як ти, я навіть і не мріяв!

Твоя внутрішня краса душі одягнена в прекрасне тіло, при цьому ти наділена ще й безліччю якостей, а саме – доброта, чуйність, здатність вислухати і дати доречний рада, креативність, спокій, почуття гумору, ніжність, лагідність, почуття відповідальності і м’якість.