Найкращі компліменти дівчині своїми словами, у прозі

Зібрали велику кількість класних кращих компліментів дівчині українською мовою. Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Ти як промінь сонця в тужливий день.

Завдяки тобі моє життя стало набагато цікавіше.

Якщо Ваш чоловік не приділяє Вам належної уваги, то він або сліпий, або дурний …

Мені хочеться писати про тебе вірші і присвячувати пісні. Ти надихаєш мене.

Я хочу милуватися тобою 24 години на добу! Ти прекрасна!

Твоя фігура заслуговує на увагу кращих художників.

Я впевнений, що сотні жінок не сплять ночами і тільки й мріють мати хоч тінь твоєї краси!

Іноді мені не вистачає хоробрості висловити все, що крутиться в моїй голові, коли я на тебе дивлюся! Ти зразок жіночності та нежносАнгельскі мила і скажено гарна, чарівна і ніжна, пристрасна і витончена, дивовижна і чудова, норовлива і норовиста, яскрава і весела, скромна і дивовижна, щира і добра, чуйна і горда, смілива і впевнена, обережна і цілеспрямована, ти особлива, різнобічна, але, головне, що ти справжня і цим ти прекрасна!

Ти як весняна квітка: життєрадісна і доглянута. (Ви можете більше дізнатися про те, як виглядати дорого і доглянуто кожен день, прочитавши статтю).

Кохана, ти – підступна русалка! Звук твого мелодійного голосу кличе мене в гущавину солодких фантазій, бездонні очі ваблять в пучину любові і пристрасті, ніжність твоїх дотиків змушує тонути в глибокому озері чудових почуттів. Я готовий вічно перебуває під цими дурманними чарами і бути в полоні хвилюючого чаклунства.

Найчудовіша і прекрасна жінка – це ти. Найулюбленіша і бажана, незвичайна і чудова, добра і ніжна, незрівнянна і горда, шалено красива і весела, наймиліша і неповторна.

Кохана, ти гідна найпрекрасніших компліментів і захоплення. Я закохався в тебе з першого разу. Ти просто дівчина моєї мрії. Твій ангельський характер, твоя ніжна посмішка, і твій пристрасний поцілунок зачаровують мене.

З тобою добре і приємно, з тобою радісно, ​​а дивитися на твою красу – суцільне задоволення!

Будь я журі на конкурсі краси, я б був необ’єктивний, адже інші жінки в порівнянні з тобою, просто потворні!

Ти надихаєш мене на добрі вчинки. Ти робиш мене і весь світ краще.

Нехай тобі завжди посміхається доля, нехай збувається твоя заповітна мрія, нехай буде у тебе все відмінно, адже ти гідна найкращого!

Коли ти йдеш по вулиці, чоловіки згортають голови. Мені так пощастило, що у мене така гарна дівчина.