Гарні компліменти дівчині своїми словами

Зібрали велику кількість класних компліментів дівчині . Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Ти точнісінько схожа на свою чарівну маму!

Ти справжня мрія будь-якого хлопця!

Кожен промінчик, що блищить в твоїх очах, для мене дорожче цілого світу, кожне слово і рух губ – миліше самої вишуканої музики, а твоя хода граціозніше будь-якого танцю.

Ти моє справжній скарб. Я дуже люблю тебе, моя улюблена.

Ти миля, ніжна і найкрасивіша дівчина на світі. Тобою я захоплююся і милуюся кожен раз. Ти для мене, як світло у віконці, як промінчик сонячного тепла. Тільки ти даруєш мені тепло і надію, тільки з тобою відчуваю себе найщасливішою людиною на світі. Ти краще за всіх на світі, моя улюблена. Я обожнюю тебе і хочу завжди бути тільки з тобою. Бажаю величезного щастя тобі, моя радість, удачі у всьому. Нехай все задумане тобою, обов’язково збудеться, нехай Господь береже тебе від усіх напастей.

Ти кращий вогню, води, неба, природи!

Будь краса солодкої на смак, я б уже давно захворів на цукровий діабет поряд з тобою!

Твоїй зовнішності позаздрить будь-яка супер модель.

Є людина, яка для мене є прикладом щирості, впевненості, цілеспрямованості, доброти, краси, людина, яким я захоплююся і пишаюся. І ця людина – ти.

Моє сонечко, спасибі тобі за той світ, який ти даруєш моєї душі! Ти саме той чоловічок, з яким я відчуваю нескінченну гармонію! Кохана, ти прекрасна, як квіточка, в тобі море ніжності, жіночності, чарівності і доброти! Залишайся такою, адже я люблю тебе саме за це!

Мені важко відвернутися від твоїх незабутніх очей!

Моя улюблена, ти дуже красива. Це плаття відмінно підкреслює твою фігуру.

Чарівна моя цукерка, ти спокуслива зовні, змістовна всередині і тому відразу припала мені до смаку! Кохана, я дуже задоволений собою, що зустрів таке рідкісне скарб як ти, і пишаюся тим, що такий дорогоцінний горішок виявився мені по зубах.

Не можу намилуватися на твоє фото, але спілкуватися наживо і бачити тебе поруч набагато цікавіше.

Найкращий аромат парфумів – твій.

Мені жодного разу не зустрічалася жінка, яка була б настільки турботлива як ти.

У тебе космічна, неймовірна і просто казкова краса!

Твої риси бездоганні!

Після спілкування з тобою дуже складно втриматися від компліментів. Ти подібна легкому бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з напором і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!