Гарні компліменти жінці простими словами

Зібрали велику кількість класних зворушливих компліментів жінці своїми словами, до сліз. Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Ти миля, ніжна і найкрасивіша дівчина на світі. Тобою я захоплююся і милуюся кожен раз. Ти для мене, як світло у віконці, як промінчик сонячного тепла. Тільки ти даруєш мені тепло і надію, тільки з тобою відчуваю себе найщасливішою людиною на світі. Ти краще за всіх на світі, моя улюблена. Я обожнюю тебе і хочу завжди бути тільки з тобою. Бажаю величезного щастя тобі, моя радість, удачі у всьому. Нехай все задумане тобою, обов’язково збудеться, нехай Господь береже тебе від усіх напастей.

Сьогодні і завжди ти виглядаєш просто чудово!

немаєпрекрасніше моментів, ніж секунди проведені з тобою!

Твоїй зовнішності позаздрить будь-яка супер модель.

Твої дивовижні риси притягують мене як магніт і дарують надію на чудове продовження нашої історії. Твоя щира доброта підкуповує і обеззброює, змушуючи і мене відкриватися назустріч. Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного, і це все ти …

Ти – улюблениця Бога? Він обдарував тебе неземною красою.

Ти неймовірна красуня!

Ти просто зобов’язана сходити до редакції Космополітен, а то я чув їм ніяк не знайти модель для головної сторінки.

Ви виявляєте собою всю багатогранну палітру якостей і рис, настільки цінують і обожнюваних усіма представниками людського роду. Тонка витонченість елегантного образу відображає тепло люблячого серця і іскристе світло чистої душі.

Тепер я розумію, чому жінок вважають небезпечними істотами. Я готовий за один твій погляд стрибнути з найвищої гори, не кажучи вже про те, щоб спробувати звичайне яблуко або розв’язати війну з суперником.

У тебе такі маняще-гарне волосся. Їх хочеться постійно гладити, перебирати в руках.

Твоя ніжність немов ласкаве подих вітру

Ти змушуєш час одночасно зупинятися і стрімко летіти.

Я не можу приховати свого захоплення, коли дивлюся на тебе.

Немає гарніше нічого твого томного сексуального погляду!

Ти справжній скарб!

Твоя чарівна посмішка, твоя краса просто зачаровує мене. Ти найкрасивіша дівчина на світі. Мені так з тобою добре, затишно і спокійно. Кожен день я чекаю з тобою зустрічі знову і знову …

Ти причина, чому я до сих пір живий. Адже завдяки тобі у мене є привід радіти життю.