Кращі компліменти жінці у прозі, до сліз

Зібрали велику кількість класних сучасних компліментів жінці у прозі, до сліз. Даруйте своїм близьким гарні слова та гарний настрій.

Ти ласкава, добра, мила, я так люблю тебе. Я впевнений, що у нас з тобою все вийде, мій малюк. Мені так подобається дивитися в твої красиві очі, слухати твій дзвінкий сміх, і цілувати твої солодкі уста. Немає в світі дівчини, прекрасніше, ніж ти!

Про твою доброту всім відомо. Вона як великий ковток свіжого повітря в цьому забрудненому світі.

У тебе найпривабливіша і мила усмішка на світі!

На красу твого обличчя і досконалість тіла не можу надивитися, твої бездонні очі надихають на створення романтичних віршів, природна доброта і чуйність вражають своїм розмахом, особливо в цьому жорсткому світі, де далеко не кожен допоможе повз поспішає людині, не кажучи вже про тварин.

Я ніколи не бачив нічого красивішого, ніж твоя посмішка.

Ти прекрасна господиня і відмінно справляєшся з усіма домашніми клопотами.

Ти чудово готуєш, набагато краще, ніж моя мама.

Твоя шкіра така білосніжна, губи такі м’які, очі такі яскраві, що я не можу відвести від тебе очей!

Твої пальці дуже ніжні. Коли ти до мене торкаєшся, вся біль іде.

Насправді, робити компліменти своїй дівчині – коханому і рідній людині – не так вже й складно. Розвивайте спостережливість, милуйтеся і просто озвучуйте ті емоції, які викликає в вас ваша половинка. Краса – в очах дивиться, як і любов.

Мила моя, я просто хочу тобі сказати, що ти найкрасивіша і розумна, найчарівніша і ніжна, найдобріша і чуйна, найвеселіша і яскрава. Ти, немов наша планета – дивовижна, різноманітна і прекрасна, ти, ніби наш Всесвіт – таємнича, неймовірно цікава і вражаюча.

Спасибі тобі за все, що ти робиш для мене. Я вдячний тобі за те, що ти поруч зі мною, не дивлячись на те, що я буваю грубий з тобою.

Як тобі вдається мене постійно дивувати?

Твої риси бездоганні!

Як добре, коли поряд з тобою є кохана людина, заради якого ти живеш. Краще і добріші, ніж моя дівчина, немає нікого в світі. Я просто окрилений від щастя, я весь розчинився в тобі, мій скарб.

Я неодмінно повинен подякувати твоїх батьків, за те, що вони справили на світло таку красу!

Жодна квітка в світі не зрівняється з твоєю красою.

Не можу відірвати очей від твоєї фігури. Вона ж ідеальна!

Погляд твоїх красивих очей змусив мене забути про те, що я хотів сказати і зробити.